Home staging J&MZ

H O M E        S T A G I N G                  J & M Z 

            V súčasnej dobe jeden byt predáva aj viacero realitných kancelárii, každá má iné fotografie, inú cenu, ale v podstate ide stále o ten istý byt. Mimo toho, že to samozrejme vzbudzuje dojem nepredajnosti ( rôzne ceny - fotky z mobilu - žiadna kreativita ) .
            Naša realitná kancelária prináša službu HOME STAGING aj do Vášho mesta, služba využíva dizajn, psychológiu a dlhoročné realitné skúsenosti pri úprave nehnuteľnosti pred predajom.

             Cieľom tejto služby je pretvoriť priestor, ktorý vzbudí predstavu príjemného bývania, nakoľko PRVÝ DOJEM z nehnuteľnosti ovplyvňuje dĺžku aj cenu predávanej nehnuteľnosti. ( v danom prípade absolútne neplatí - " nesúď knihu podľa obalu " ) .

             Pri fotografiách sa Vám snažíme odprezentovať byt v pôvodnom stave, ktorý sa nedarilo predať - klasicky viacero realitiek - viecero cien - hotový guláš .
Po dohode s vlastníkmi sme byt preorganizovali, zobrali sme si ho pod naše krídla, nastavili sme cenu ( vyššiu ako pôvodne ), čím sme docieli stav pri ktorom byt predávala iba jedna realitka - bol upravený našim vlastným zariadením (majiteľov to nestálo nič).
               Byt sa odpredal na tretej obhliadke - následne sme sa s bytu odsťahovali a byt sme odovzdali novým vlastníkom .
V žiadnom prípade Vás nehcheme presviedčať o tom, že Váš byt predáme okamžite - no zo skúseností Vám vieme odprezentovať, že je to pre Vás jednoduchšie, výhodnejšie, prehladnejšie .

Dnes už absolútne nie je pravidlo to, že čím viac realitiek - tým skorší predaj .

Vaša realitka J&MZ