Hypotekárne úvery

Úverovanie

  1. Už ste si vybrali zo širokej ponuky nehnuteľností?
  2. Máte svoje vysnívané bývanie na dosah a nemáte potrebnú hotovosť?
  3. Je Vašou jedinou možnosťou hypotekárny úver?

Sme mladý, dynamický tím maklérov, ktorí spolupracuje s logo_text.jpg (2 203 bytes) reality s.r.o. Základnou úlohou našej práce je finančný inžiniering a celoživotné finančné a ekonomické plánovanie a na základe toho spolupracujeme s celou radou bánk, poisťovní, stavebných sporiteľní a správcovských spoločností.

Využívame informácie z finančného trhu v prospech klientov na riešenie ich rôznorodých cieľov.

Zabezpečujeme najrýchlejšie riešenia hypotekárnych úverov, ktorými klienti môžu prefinancovať kúpu bytov alebo rodinných domov, ako aj poradenstvo v oblasti správy peňazí. Vďaka nášmu know-how vieme pripraviť atraktívne ponuky a riešenia pre rôzne skupiny klientov.

Na rozdiel od ponuky z konkrétnej banky, my analyzujeme takmer celý hypotekárny trh a poznáme situáciu na trhu, vieme, kde a za akých podmienok vie klient získať optimálny hypotekárny úver a zároveň dokážeme na hypotéke ušetriť 20 až 30%.

Sme pripravení Vám pomôcť!

HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO J&MZ

Najlepšia hypotéka na trhu. Zdá sa Vám to ako klišé? J&MZ reality s.r.o. Vám svoje tvrdenie podloží faktami. Naši hypotekárni špecialisti pre Vás vyberú najlepšiu hypotéku, ktorá presne odpovedá Vašim potrebám a možnostiam. Dáme Vám možnosť vybrať si z hypoték všetkých bánk. Vďaka silnej pozícií na trhu Vám zjednáme najnižšiu úrokovú sadzbu a rôzne špeciálne zvýhodnenia, ktoré klientom banky bežne nedávajú. Váš maklér je vždy k dispozícií, stará sa o Vás, pracuje svižne. Bonbónik na záver? Naše služby platia banky, Vy ich máte zdarma. Nič neplatíte.

POISTENIE J&MZ

Hlavným cieľom J&MZ reality s.r.o. je ochrana pred následkami nepriaznivých životných situácií, ktorými sú strata zamestnania, dlhodobá choroba, invalidita, či dokonca smrť. Nedokážeme Vás síce ochrániť pred vznikom týchto nepríjemností, dokážeme však zabrániť tomu, aby tieto udalosti nemali negatívny vplyv na Vaše osobné finančné prostriedky a životnú úroveň. Pomôžeme Vám vyriešiť oblasti životného aj neživotného poistenia, ako je napríklad poistenie automobilu, Vašej nehnuteľnosti, alebo zodpovednosť voči zamestnávateľovi.

J&MZ reality s.r.o. je Vaša cesta k exkluzívnym formám a možnostiam zhodnotenia Vašich úspor. Dlhodobo spravujeme aktíva našich klientov, zakladáme si na konzervatívnom prístupe, individuálnom riešení na mieru a maxime investícií bez zbytočných poplatkov pre klienta. Zhodnocujeme Vašu dôveru.

Kontaktujte:

e-mail: jmr@jmr.sk

tel: 0903 806 449